O značke Lux Parfém

 

Sme certifikovaný obchod

Pečať Overené zákazníkmi

Náš obchod splnil podmienky pre získanie a udržanie certifikátu Overené zákazníkmi, ktorý odlišuje obchody poskytujúce kvalitné služby svojim zákazníkom.

VÔŇE Dámske a Pánske  

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ LUX PARFÉM 

Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú LUX PARFÉMY a v čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný LUX PARFÉM , musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť.

V našej ponuke nájdete vône ako sú drevita ovocna kvetinova vanilkova

Parfémy

Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa LUX PARFÉM objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak nákladná, ako sa zdá. Vysoké ceny originálov súvisia s enormnými výdavkami firiem na reklamu. Štáby ľudí zamestnaných v reklamných oddeleniach, reklama v televízii, tlači, bankety, billboardy, všetko za účasti svetovo preslávených hviezd. Cenu parfumu preto do značnej miery ovládajú náklady na reklamu a marketing.

Naše ceny parfémov su dostupne pre každého .

SKVELÁ spätná väzba od zákazníkov

Rovnako ako pri každom produkte sú najdôležitejšie názory zákazníkov a zároveň o produkte veľa vypovedajú. Po vstupe na náš web alebo fanpage na Facebooku môžete ľahko vidieť množstvo pozitívnych komentárov a fantastických recenzií o našich produktoch. Štatistiky a názory hovoria jednu vec, zákazníci sú spokojní a odporúčajú LUX PARFÉM !

VEĽKÝ VÝBER PARFÉMOV

Pretože vône nevymýšľame, ale „vyvíjame“, môžeme vytvárať nové verzie, akonáhle sa na trhu objaví nová vôňa. Vďaka tomu si každý zákazník môže nájsť tú najlepšiu vôňu pre seba. Vôňa je možné vybrať v závislosti na príležitosti, nálade, ročnom období alebo dni, podľa vášho charakteru alebo iných preferencií. Obrovský sortiment, ktorý máme k dispozícii, nám dáva neobmedzené možnosti.

V našom Eshope nájdete značky ako Prada Chanel Gucci Giorgio Armani MAISON FRANCIS KURKDJIAN

LUX PARFÉM SÚ PRE KAŽDÉHO 

Sú na dosah každej peňaženky. Nič nestojí v ceste tomu, aby ste sa stali hrdým majiteľom elegantnej, jemnej a žiaducej vône. KVALITA Výberom osvedčených LUX PARFÉMOV si budete môcť vychutnať trvalú vôňu naozaj dlho. A nepocítite žiadny rozdiel medzi ním a originálom. LUX PARFÉMY sú vytvárané na rovnakých alebo podobných vôňach ako známe značky. Sú vyrobené z vysoko kvalitných esencií, ktoré zaisťujú trvanlivosť vôní a dokonalé šírenie jednotlivých vôní

NÁŠ LUX PARFÉM JE PARFÉMOVANÁ VODA

Ide o zmesi obsahujúce približne 18 % éterických olejov. Tieto zmesi sú rovnako účinné ako čisté parfumy a ich trvanlivosť je vysoká. Umožní vám užiť si vôňu aj po celý deň. Volí ich mnoho žien a mužov, pretože za relatívne rozumnú cenu dostanú vôňu, ktorá na pokožke zostane dlho. Udržujeme úroveň vonných prísad dostupných v našom obchode na úrovni 18%, čo ich klasifikuje ako parfumované vody. A nie ako v ostatných prípadoch 10% – toaletná voda, 5% – kolínska voda.

VZBUZUJE ZVEDAVOSŤ

Vzhľadom na to, že za cenu jedného originálu si môžete kúpiť niekoľko ekvivalentov, máte príležitosť meniť svoju vôňu oveľa častejšie, než by to bolo možné pri originálnom parfume. Vďaka tomu budete mať to potešenie ich používať, podľa nálady si vyberiete vôňu vhodnú pre daný okamih, sezónu alebo zvláštnu príležitosť a tí, ktorí vašu vôňu ucítia, si na ňu nezvyknú, môže vám pomôcť vymaniť sa z každodenného života a navyše vzbudiť záujem a pozitívne emócie.

NEPLATÍTE ZA FLAKÓN

Každá značková spoločnosť predáva svoje parfémy v značkových fľašiach, často neobvyklých. Bohužiaľ za to tiež platíte, a presne takto preplatíte. Konieckoncov, parfémy nie sú o vzhľade, ale vôňu! Naša klasická fľaša je navrhnutá tak, aby vyzerala dobre a potešila svojho majiteľa. Výnimoční by ste mali byť vy a vaša vôňa, nie obal vášho parfumu.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz