O nás

 
 

Parfémy a alternatívy parfémov

Naša parfuméria sa špecializuje predajom luxusných parfumov značiek Giorgio Armani Dolce&Gabbana Carolina Herrera Calvin Klein Hugo Boss a alternatív parfumov. Ak radi upútate pozornosť, aby vôňa tvorila s vaším telom jeden celok, naše FRANCÚZSKE PARFUMY sú pre vás.Alternatívne parfémy sú vysokej kvality a zaručia Vám dlhotrvajúcu vôňu ako pri rovnakom originálnom parfume. Vôňa alternatívy je v mnohých prípadoch nerozoznateľná od originálu. Naše parfumy sú vyrobené podľa originálnej receptúry vo Francúzsku. Lux Parfém sa vyznačuje najvyššou kvalitou, priamo z Francúzska, kde na výbere ideálneho a odolného zloženia pracuje mnoho špecialistov.

Francúzske parfumy sú synonymom najvyššej kvality a vône. Zároveň štýlové a luxusné fľaše zapadnú do každého interiéru, boli navrhnuté s maximálnou starostlivosťou, aby zodpovedali súčasným štandardom. V ponuke si môžete vybrať z rôzny veľkostí flakónov od najmenších balení 3ml až po veľké parfumy o veľkosti 100 ml.

Francúzske parfumy sú tiež perfektným darčekom na každú príležitosť.Pri tejto príležitosti NEVÁHAJTE POTEŠIŤ SVOJU POLOVIČKU.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz